Pro Powerbeats i ri tashmë i disponueshëm në Spanjë

Powerbeats Pro Apple sapo ka bërë të mundur Powerbeats Pro të ri në Spanjë, Itali, Japoni dhe vende të tjera. Kufjet e reja që përfshijnë të njëjtën çip H1 si gjenerata e re e AirPods Tani mund të blihen në dyqanin përkatës të Apple në internet dhe së shpejti do të jenë të disponueshëm në dyqanet fizike.

Të përshtatura në mënyrë perfekte për sporte, këto Powerbeats Pro përfshijnë rezistencë ndaj ujit dhe djersës, autonomi më të madhe se AirPods dhe gjithashtu disa grepa që i parandalojnë ato të bien. Çmimi i saj? 295,95 €
Që nga fillimi i tyre, së pari në Shtetet e Bashkuara dhe më pas në Mbretërinë e Bashkuar, Francë dhe Gjermani, Powerbeats Pro i ri ka qenë në mungesë, me kohë transportimi rrallë më të shkurtër se dy javë. Në vendet e reja ku ato janë në dispozicion për blerje, shfaqen datat 22-23 korrik si një dërgesë e vlerësuar, pak më shumë se një javë nëse rezervohet në këtë kohë.

Dizajni i tij me një goditje fleksibël që i mban ato në vesh, tingulli karakteristik i Beats, një autonomi prej 9 orësh në secilin kufje që mund të zgjatet në më shumë se 24 orë me kutinë e karikuesit, dhe rezistenca e tij ndaj ujit dhe djersës janë ndryshimet kryesore në lidhje me AirPods. Ato përfshijnë të njëjtën çip H1 që bën "magjinë" me lidhjen midis pajisjeve Apple dhe ato janë në përputhje me Hey Siri për të thirrur ndihmësin e Apple. Ato gjithashtu përfshijnë kontrollet e vëllimit fizik dhe të riprodhimit. Për shumë njerëz ato janë ato që duhet të kishin AirPods, por ato janë thjesht kufje të ndryshme të krijuara për një përdorim tjetër. Së shpejti do t'i kemi në duart tona për t'i analizuar ato në thellësi, kështu që mbani një sy në blog dhe kanalin YouTube.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.