Rastet më të mira për të gjitha modelet e iPhone 11

Prodhuesit e këllëfave të iPhone-it po nguten aq shumë që të kenë modelet e tyre të reja në dispozicion, saqë ndonjëherë ato arrijnë edhe para iPhone-ve të rinj. Lëshimi i një iPhone të ri do të thotë kërkimi i rasteve të reja për ta mbrojtur atë, por edhe për t'i dhënë asaj prekjen personale që na lejon të dallojmë iPhone-in tonë me një shikim të shpejtë.

Meqenëse kërkimi për kopertinën e përsosur ndonjëherë është një detyrë mjaft e komplikuar, ne kemi bërë një përzgjedhje për ju me rastet më të mira që mund të gjeni për cilindo nga tre modelet e iPhone të ri: iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Moderne, agresive, klasike, lëkure, mbrojtje maksimale ... me siguri do të gjeni atë që po kërkoni.

Ingranazhi i armaturës urbane

UAG na ofron mbulesa me një stil rrënjësisht të ndryshëm. Me një dizajn shumë industrial, më modern dhe me standarde shumë të larta mbrojtjeje. Marka ka rinovuar modelet e saj më të suksesshme:

 • Plazmë- Me një predhë më të fortë dhe bërthamë më të butë, qoshet e këtij rasti janë të përforcuara për mbrojtje të shtuar nga goditja, duke përmbushur standardet e Ushtrisë.
 • Monark: Pesë shtresa mbrojtjeje, të bëra prej lëkure premium dhe elemente metalikë, ka një kapje të jashtëzakonshme, butona të mëdhenj dhe dyfishon kërkesat për standardet e ushtrisë amerikane. Besimi juaj është i tillë në këtë rast sa t'ju japin një garanci 10-vjeçare.
 • Plyo: Shumë e ngjashme me kutinë Plasma por me një dizajn më të pastër që ju lejon të shihni pjesën e pasme të iPhone tuaj.
 • Udhëçelës: Në këtë rast ne kemi një rast krejtësisht të errët dhe të disponueshëm në një larmi ngjyrash, mbrojtja është gjithashtu e nivelit ushtarak dhe dizajni i saj nuk kalon pa u vënë re.

Ju keni të gjithë katalogun e gjerë të rasteve UAG për iPhone-in e ri në këtë faqe në internet (lidhje) pa tarifa transporti.

Nomad

Nomad na ofron një koleksion të kopertinave në të cilat lëkura është protagoniste, por me një nivel të lartë të mbrojtjes në sajë të kombinimit me skajet e TPU që jastëk çdo rënie. Lëkura që ata përdorin është me cilësinë më të lartë dhe ato kanë modele në ngjyrë kafe ose të zezë:

 • I thyer: mbulesë klasike e pasme me mbrojtje ndaj pikave deri në 183 centimetra
 • faqe dorëshkrimi: Mbrojtje e njëjtë nga rënia, por me një mbulesë të përparme me tre fole kartelash dhe një për faturat.
 • Tri Folio: me një mbulesë të dyfishtë që mbështjell iPhone tuaj, katër lojëra elektronike për karta dhe dy për faturat, pa harruar mbrojtjen e atyre të mëparshmet.
 • Lëkurë aktive: i njëjti dizajn si Rugged por duke përdorur një lëkurë me një trajtim të veçantë që e bën atë rezistent ndaj ujit (nuk e bën iPhone rezistent, vetëm rasti). Ideale për ata që "keqtrajtojnë" mbulesat e tyre me lëngje, lagështi, djersë, etj.

Për momentin kopertinat janë në dispozicion vetëm në faqen e tyre të internetit (lidhje) por së shpejti do të arrijë në dyqanet fizike dhe në internet si Amazon.

 

Mujjo

Nëse ju pëlqen këllëfët prej lëkure Apple, duhet të provoni Mujjo's. Lëkura e saj është e cilësisë më të lartë, dizajni i saj është shumë i ngjashëm me atë të Apple, por rezistenca e saj është më e madhe dhe çmimi i saj është më i ulët.. Ata gjithashtu kanë mundësinë e blerjes së tyre me një fole në pjesën e pasme për kartat. Të disponueshëm për të gjitha variantet e iPhone të ri, tashmë i keni të disponueshëm në faqen e tyre të internetit (lidhje) dhe së shpejti në dyqanet online dhe fizike.

Moshi

Mbulesat Moshi kanë një dizajn shumë të rafinuar dhe me një sistem inovativ që i bën ata të pajtueshëm me montimet magnetike "Snap To" që ju lejojnë të bashkëngjitni iPhone në montime të përputhshme Asnjë pengesë e çfarëdo lloji, vetëm me forcën magnetike. Ka disa modele shumë interesante:

 • uverturë: është njëkohësisht një mbulesë dhe një portofol me dy fole kartelash dhe një ndarje për një dizajn efektiv. E bërë prej lëkure vegane, kutia mund të shkëputet nga portofoli kur të doni, dhe ofron mbrojtje të nivelit ushtarak.
 • iGlaze: kombinimi perfekt i dizajnit dhe mbrojtjes, me një kornizë metalike dhe pamjen "e krehur" në pjesën e pasme, si në të zezë ashtu edhe në të bardhë janë vërtet spektakolare.
 • tjera: një rast i stampuar që ka një rrip dore, për ata që duan të mbajnë iPhone-in e tyre në dorë pa rrezikun e rënies së tij. Plus, ka rripa opsionalë të trupit për të mbajtur duart tuaja të lira.

Të gjitha shtëpitë e tyre kanë garanci e perjetshme, dhe i keni në dispozicion në faqen e internetit të Moshi (lidhje)

Otterbox

Kur flasim për mbrojtje, flasim për Otterbox pa as më të voglin dyshim. Katalogu i tij që ju mbuloni është plot me modele të panumërta që mbrojnë nga "shumë" në "gjithçka". Veryshtë shumë e vështirë të jesh në gjendje të renditësh modelet që ata kanë, sepse ne kurrë nuk do të përfundonim, por unë mund t'ju them se të preferuarat e mia janë:

 • Mbrojtës: një rezervuar i vërtetë që do të parandalojë çdo lloj dëmtimi të telefonit tuaj, me mbrojtje ndaj pikave, pluhurit dhe papastërtive. Rasti perfekt për kur nuk duhet të mbani iPhone tuaj me vete.
 • Simetri: perfekt për ditë për ditë, pa u shqetësuar se të vegjlit tuaj kanë marrë iPhone. E lehtë, e hollë dhe e rehatshme për tu veshur, është blerja perfekte.
 • Strada: nëse jeni më klasik dhe ju pëlqen lëkura por nuk doni të hiqni dorë nga mbrojtja, kutia estrada me mbulesën e përparme është ajo që ju po kërkoni, me vendet e saj klasike të kartës.

Këto dhe shumë kopertina të tjera mund t’i shihni në faqen e internetit të Otterbox (lidhje).

Zhvishem

Për dashamirët e mbulesave praktikisht të padukshme, Peel është opsioni më i mirë. Ato janë mbulesa me cilësi të lartë, diçka e rëndësishme në këtë lloj mbulesash aq të hollë dhe delikate saqë mund të prishen thjesht duke u përpjekur ta heqin atë, me Peel nuk do ta keni këtë problem. Isshtë e vërtetë që ato nuk mbrojnë nga rrëzimet e mëdha, por po parandaloni dëmtimin nga përdorimi normal i telefonit, të tilla si gërvishtjet dhe gërvishtjet. Ato janë në dispozicion në një katalog të gjerë ngjyrash, transparente, të tejdukshme, të errët ... dhe mund të blihen tani në faqen e tyre të internetit (lidhje)

Dymbëdhjetë Libri i Librit Jugor

Ne përfundojmë me një klasik. Një dizajn që nuk kalon pa u vërejtur, që nuk lë askënd indiferent, se të pëlqen apo jo, pa një rrugë të mesme, por që nuk del nga moda dhe gjithashtu ofron mbrojtje të lartë për iPhone tuaj. Me lojëra elektronike për kartat dhe mundësinë e. Vendosja e iPhone tuaj në modalitetin e peizazhit për të parë përmbajtjen multimediale është një "domosdoshmëri" për çdo përzgjedhje të rasteve. Mund ta gjeni në faqen e internetit të Dymbëdhjetë Jugut (lidhje).


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.