Një video rrjedh që tregon një ekran më të hollë dhe zgjat jetën e baterisë në Apple Watch 2

bateri ekrani ora molle 2

Më pak se një javë për të shkuar në Keynote tjetër të madh të Apple, Unë jam një nga ata që preferojnë softuerin e Keynote: në fund ata paraqesin diçka që mund ta provojmë (në beta) të nesërmen dhe nuk do të duhet të shpenzojmë para ... Jashtë shakave, më 7 shtator do të jemi dëshmitarë të lindja e iPhone 7 të ardhshëm dhe kush e di nëse do të shohim një Apple Watch 2 të ri.

Dhe këtë herë nuk do të ishte më pak, ka shumë thashetheme që filtrohen çdo ditë në lidhje me pajisjet e mundshme të djemve Cupertino. Çfarë ka të re, një video që tregon disa pjesë të supozuara të tjetrës Apple Watch 2: një ekran më i hollë se ai aktual dhe një bateri me kapacitet më të madh ...

Siç e keni parë, në video shohim një djalë që merr një pako nga distributori Byte, një kompani britanike që shet pajisje origjinale të Apple dhe pjesë këmbimi. Një video në të cilën ne shohim pjesët e reja të supozuara të Apple Watch 2 të ardhshëm krahasuar me Apple Watch aktual. Disa pjesë nga të cilat ne nxjerrim në pah një ekran shumë më i hollë sesa Apple Watch aktual dhe një bateri me më shumë kapacitet sesa ajo që kemi tani. Ndryshime mjaft të kuptueshme për djemtë nga Cupertino për të lançuar një orë të re inteligjente në ditët në vijim ... E hollë poshtë pajisjes është diçka që shumë përdorues kërkojnëPo, mund të duket si një gjë e madhe, por asgjë në krahasim me orët e tjera të nivelit të lartë që janë më shumë se dyfishi i Apple Watch. bateria është një tjetër hendikepEdhe pse të jem i sinqertë, nëse e ngarkoni brenda natës, do t'ju zgjasë tërë ditën pa probleme (zakonisht zgjat më shumë se një ditë për mua).

E dini, ky është biznes si zakonisht, tani Duhet të besojmë një thashethem tjetër ose të presim surprizat e Apple. Po është e vërtetë që në fund kaq shumë goma të thashethemeve, veçanërisht kur ata përpiqen ta fshehin atë me gjëra mjaft "të pamundura" por ju kurrë nuk i dini. Përvoja e këtyre viteve të fundit na tregon se në fund të gjitha thashethemet konfirmohen dhe ne duhet të marrim pjesë në Keynote's pa ndonjë hir, Keynote's që na prezantojnë me atë që ne tashmë e dinim. Ne do të shohim se çfarë do të ndodhë të mërkurën e ardhshme, 7 shtator ...

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.