Shkarkoni sfondet e Apple Keynote tjetër

sfondet kryesore

Shumë u përfol dhe në fund ra, Apple Keynote më 27 tetor, një Kryesore në të cilën Apple pritet të nisë Mac-et e reja. Dhe është se kemi kaluar një kohë të gjatë pa rinovimin e kompjuterëve të djemve në bllok. Ok, sipas tyre iPad është kompjuteri personal "i ri", por ju do të jeni me mua që shumë nga rrjedhat e punës që ne përdorim në ditët tona në ditë janë shumë më të komplikuara në një iPad.

Çfarë do të shohim ditën tjetër 27? Epo, ka shumë thashetheme në tryezë, dhe si të dhëna unë do t'ju tregoj se nga 27 deri në 30 Tetor do të ketë një kongres krijues të Final Cut Pro X në Cupertino, le të shohim se cilat mjete për profesionistët e videos do të shohim ... A ju pëlqente ftesa që Apple i dërgoi Keynote?, Atëherë ne ju japim të gjitha detajet në mënyrë që shkarkoni këto sfonde të reja, sfond, në mënyrë që pajisjet tuaja të duken si të reja për Keynote tjetër në 27 Tetor ...

Ne ju sjellim tre sfonde të ndryshme, ose sfonde, për iDevices tuaj: një sfond me mollën e Apple nga ftesa e Kryesuesit të 27 Tetor, a më shumë sfond me mollën e mollës shoqëruar nga legjenda "përshëndetje përsëri" siç vjen në ftesën kryesore, dhe një sfond më shumë që na tregon mollën e zmadhuar. Thjesht duhet të shkarkoni imazhin që dëshironi dhe më pas ta vendosni atë si sfond (iDevice do t'ju japë mundësinë ta zgjidhni atë si sfond për ekranin kryesor, ekranin e kyçjes ose të dyja).

Ju e dini, të prisni për ditën tjetër 27 Tetor, nga iPhone i Actualidad ne do t'ju tregojmë të gjitha detajet minutë pas minute në mënyrë të drejtpërdrejtë, gjithashtu në fund të Keynote do t'ju sjellim të gjitha informacionet zyrtare. E Enjte 27 në 19:00 (koha lokale Spanjolle), ju presim


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.