Shkarkoni sfondet e ngjarjes së 7 shtatorit

letër-muri-7-shtator-kryesor

Duket se data 7 shtator është bërë një datë kaq e njohur, për shkak të thashethemeve të vazhdueshme për prezantimin e mundshëm të iPhone të ri, të konfirmuar dje nga Apple, si kënga e Mecano. Dje kompania me qendër në Cupertino njoftoi ngjarjen që do të jetë do të mbahet më 7 shtator në Auditoriumin Bill Graham në San Francisko, në orën 10:00 me kohën lokale dhe shpejt projektuesit kanë filluar të lëshojnë imagjinatën e tyre për të ofruar sfonde të frymëzuara nga sfondi i përdorur nga Apple për reklamën, përveç heqjes së çdo teksti të disponueshëm në atë imazh në mënyrë që përdoruesit Ata ta shkarkojnë dhe ta përdorin si një sfond në pajisjet e tyre celular ose desktop.

E vetmja gjë që është e qartë është se më 7 shtator do të ndalojmë së fundmi të botojmë lajme dhe thashetheme në lidhje me iPhone, veçanërisht thashethemet që filluan të lodhen kur filluan të rrjedhin dy ose tre në javë. Por ne gjithashtu do të jemi në gjendje të sqarojmë dyshimet dhe të konfirmojmë nëse kompania me bazë në Cupertino më në fund do të paraqesë gjeneratën e dytë të Apple Watch ose nëse do të duhet të presim për fjalën kryesore që sipas Mark Gurman Apple do të bëjë për të prezantuar të ri Modele Mac.

Fotografitë e sfondit që ju tregojmë më poshtë Ato janë dizajnuar nga @jim_gresham, @Axinen, Alex_Willum, @AppleBetasDev, @ doknos13 dhe @ iM4hdi. secili prej këtyre dizenjatorëve na ofron sfonde të ndryshme për produktet e ndryshme të firmës me bazë Cupertino. Në disa mund të shkarkojmë vetëm versionin për iPhone, megjithatë në të tjerët kemi në dispozicion versionin për Apple Watch, iPhone, iPad (përfshirë Pro) dhe versionin desktop. Të gjitha sfondet janë përshtatur në rezolucionin e pajisjeve. Ju duhet të klikoni në Shikoni madhësinë e plotë për të hyrë në skedarin origjinal për ta shkarkuar në rezolucionin e tij origjinal. Për momentin dhe ndërsa mbërrin data, për të kujtuar veten ne mund të përdorim ndonjë prej këtyre sfondeve.

7 Shtatorin tjetër Ekipi i iPhone aktualidad do të fillojë makinerinë e zakonshme të kryefjalës dhe e gjithë ekipi do të jetë në këmbët e topit për të informuar në çdo kohë dhe drejtpërdrejt për të gjitha lajmet që paraqiten në auditorin e Bill Graham në San Francisko, ku më në fund do të heqim qafe dyshimet për iPhone 7.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.