Tayasui Sketches Pro, falas për një kohë të kufizuar

skica-tayasui-pro

Aplikacioni që ju tregojmë sot për ta shkarkuar falas është Tayasui Sketches Pro, versioni me pagesë i Sketches II, një aplikacion që mund të shkarkohet falas por që përfshin të gjitha të rejat e aplikacionit për të cilin po flasim. Tayasui Sketches Pro është një aplikacion, siç mund ta keni nxjerrë përfundimisht vizatoni të dy në iPhone dhe iPad, edhe pse logjikisht do të përfitoni shumë më shumë nga tableta Apple. Ky aplikacion për vizatim ka një çmim të rregullt prej 4,99 euro, por për një kohë të kufizuar mund ta shkarkojmë plotësisht falas.

Siç mund ta lexojmë në përshkrim, Sketches Pro është aplikacioni më realist, i gjithanshëm dhe i lehtë për t’u përdorur për vizatim të dizajnuara për pajisje të lëvizshme. Gama e gjerë e mjeteve të artit i ndihmon përdoruesit të krijojnë vizatime verbuese, piktura të gëzueshme dhe ilustrime të mahnitshme kudo pa pasur nevojë për një PC, Mac ose tabletë dixhitalizimi.

Karakteristikat Pro të Skicave

 • Importimi i fotove
 • Më shumë se 20 mjete ultra-realiste
 • Furça me lagështi me bojëra uji tepër realiste
 • Redaktori i furçave
 • Pikatore ngjyrash
 • Eksportoni dhe ndani funksionin në versionin Pro
 • Mundësia e përdorimit deri në 4 shtresa për vizatim
 • Eksportoni shtresat si PNG veçmas me transparencë
 • Organizoni lehtësisht vizatimet tuaja në dosje të dizajnuara mirë, të personalizueshme, të lehta.
 • Zbuloni furça edhe më realiste kur përdorni majë shkruese të ndjeshme ndaj presionit.
  Ne ofrojmë përputhshmëri me majë shkruese Apple, Wacom dhe Adonit.
 • Një ndërfaqe unike përdorimi me një prekje zen: mjetet mbeten të fshehura ndërsa krijoni vizatimet tuaja dhe shfaqet vetëm një numër minimal i butonave për t'ju lejuar të shijoni një kanavacë të pastër.
 • Komuniteti: Ndani vizatimet tuaja me komunitetin Sketches, ku mund të gjeni burime frymëzimi dhe të votoni për vizatimet e përdoruesve të tjerë.
 • Rezervoni dhe përdorni skedarët tuaj në çdo kohë
  Të gjitha vizatimet tuaja ruhen në mënyrë të sigurt dhe mund të arrihen përmes iTunes.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.