Studio e re AirPods do të bëhet në Vietnam nga qershori

Studio e AirPods

Ka shumë thashetheme në lidhje me kufjet e reja "Over-Ear" që Apple do të dalë në treg së shpejti. Ne tashmë kemi veçori dhe e dimë kush do t'i bëjë, ku dhe kur. Dhe madje edhe emri: Studio e AirPods.

Tani na duhet vetëm që e gjithë kjo është e vërtetë, dhe me siguri pas verës mund t'i shohim ato për shitje në Apple Store, ose ndoshta është një nga prezantimet e fjalës kryesore të Apple në shtator. Po është ai "Edhe nje gje… », Asistentët do të fillojnë një ohh! e befasisë, por e vërteta është se ne tashmë e dimë deri në emrin e këtyre helmetave.

Informacioni sot botoi një raport duke shpjeguar që prodhuesit Goertek dhe Luxshare Ata do të mbledhin të paktën një pjesë të kufjeve të reja AirPods Studio në Vietnam dhe do të fillojnë dërgesat në Apple në mes të këtij viti.

Siç u përfol më parë, raporti pretendon se kufjet përfshijnë anulimin e zhurmës. Apple tashmë tregton Beats Studio 3 me këtë veçori, por rrjedhësi Jon Prosser kohët e fundit pohoi se ato do të jenë pothuajse të njëjtat helmeta por të markuara si AirPods Studio, me çmim në SH.B.A. me 349 dollarë.

Një raport tjetër që u shfaq disa ditë më parë në Bloomberg i nënshkruar nga Mark Gurman thotë se Apple ka testuar të paktën dy versione të këtyre kufjeve, duke përfshirë një "version premium me pëlhura si lëkura" dhe një "model të përqendruar në palestër që përdor materiale më të lehta, më të frymëmarrjes me vrima të vogla", duke shtuar se të paktën një version mund të shfaqë pjesë të këmbyeshme në mënyrë magnetike.

Disa javë më parë, analisti Ming-Chi Kuo gjithashtu pohoi se kufjet e jashtme të Apple të përfolura do të shkojnë në prodhim masiv në mesi i vitit 2020. Kështu që ajo që thashë, nëse ato paraqiten në fjalën kryesore, ato nuk do të na befasojnë shumë. Me këtë ritëm është e mundur që edhe para shtatorit të shohim një foto të cicëruar nga Vietnami.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.