Super Mario Run azhurnohet me nivele të reja dhe ulje çmimesh

Ishte ndërsa prezantimi i iPhone 7 kur pamë se si Nintendo guxoi me botën e smartphones. Dhe ishte një ndryshim i shkëlqyeshëm për kompaninë japoneze, kërcimi i lojërave të saj video nga tastierat klasike të lojërave portative në pajisjet e reja inteligjente: smartphone ... Dhe e para (pa llogaritur përvojën Pokémon Go të zhvilluar nga Niantic) ishte klasike Super Mario, në një version të përshtatur për pajisjet mobile me një lëshim ekskluziv për iOS (muaj më vonë do të vinte në Android).

Një Super Mario Run që ka ngritur shumë mendime por kaq ne fund perfundon pelqimi. Dhe gjëja është që ne donim të ktheheshim përsëri në lojërat klasike të Nintendo në iDevices. Tani, Super Mario Run është azhurnuar, dhe kjo e bën atë në një mënyrë të madhe me nivele të reja dhe një ulje të çmimit me të cilën do të zhbllokojmë nivele të reja. Pas kërcimit, ne ju tregojmë të gjitha lajmet që Nintendo na sjell me azhurnimin e ri të Super Mario Run për iOS. Dhe siç themi, këto janë disa nga lajmet më interesante që nga lansimi i saj ...

Super Mario Run

Djemtë e Nintendo i shtohen Super Mario Run klasik 10 nivele të reja në ato që ata i kanë quajtur Remix 10, një mënyrë e re loje me të cilën Ne do të luajmë 10 nivele radhazi, nivele të shkurtra në të cilat ne do të marrim vendime të shpejta në përpjekje për të marrë të gjitha monedhat në secilin nivel. Princesha Daisy është përfshirë gjithashtu si një karakter loje, që është, ju gjithashtu mund të luani me të në këto nivele të reja.

Dhe jo vetëm kaq, me këtë azhurnim të Super Mario Run do të kemi të riun Bota e Yjeve, nivele të reja që do t'i zhbllokojmë kur të marrim të gjitha sfidat në botën e vjetër (ai që kemi pasur deri më tani). Përveç kësaj, tani personazhet do të mbajnë kufje kur jemi duke dëgjuar muzikë me aplikacione të tjera ndërsa luajmë Super Mario Run. Dhe më interesantja: ulja e lartpërmendur e çmimeve për të zhbllokuar të gjitha nivelet. A 50% zbritje në çmimin e saj origjinal deri më 12 tetor, që është, ne do të duhet të paguajmë 5,49 € në vend të 10,99 € i cili është çmimi origjinal që duhet të paguanim për të zhbllokuar këto nivele.

Super Mario Run është një lojë universale dhe falas, po, do të duhet arka për të shijuar lojën e plotë dhe ky është një rast i shkëlqyeshëm. Kështu që tani e dini, nëse doni të shijoni një nga klasikët më të mëdhenj të Nintendo, Super Mario, në iPhone ose iPad, mos hezitoni të përfitoni nga kjo ofertë që djemtë nga Nintendo na sjellin. Do të kishim dashur që Nintendo të na linte të luanim Super Mario Drejtuar jashtë linje por çdo azhurnim është i mirëpritur ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.