Tani i disponueshëm Belkin SoundForm Elite, një altoparlant që integron një karikues wireless

Nëse jeni duke kërkuar një altoparlant cilësor për të shijuar muzikën tuaj të preferuar në shtëpi, ne kemi një numër të madh opsionesh në treg. Nëse ekosistemi juaj është i bazuar në Apple, opsioni më i mirë është HomePod. Por nëse nuk doni të shpenzoni shumë para, Sonos janë një mundësi e shkëlqyer.

Prodhuesi Belkin, biznesi kryesor i të cilit është ofrimi i aksesorëve për pajisjet mobile, sapo ka lëshuar zyrtarisht një altoparlant të ri. Ne po flasim për Altoparlantin Smart SoundForm Elite HiFi, një altoparlant që integron një sistem të karikimit pa tel për iPhone dhe që u prezantua në të kaluarën CES 2020.

Belkin, i cili ka pak përvojë në fushën e zërit, i është bashkuar Devialet për një produkt me tingull cilësor. Aspekti më negativ i këtij altoparlanti është se nuk ofron mbështetje për AirPlay 2.

As për Siri, kështu që përdoruesit që i besojnë kësaj pajisje do të duhet luftoni me "Asistentin e Google"E vetmja pozitive që është ngarkuesi pa tel dhe pamja e ngjashme me një HomePod të prerë në një kënd.

Përkundër të metave të Belkin SoundForm Elite, çmimi i saj arrin 299 dollarë dhe është në dispozicion në të zezë dhe të bardhë. Nëse jeni përdorues i të dy iOS-it dhe Android-it, mund të përfitoni më shumë sesa nëse i gjithë ekosistemi juaj është i bazuar në Apple.

Së bashku me këtë folës të ri, Belkin ka lëshuar edhe dy të reja karikues pa tela me shumë pajisje për të ngarkuar bashkë iPhone, Apple Watch dhe AirPods me karikuesin pa tela 3-në-1 ose rastin e iPhone dhe AirPods së bashku me ngarkuesin pa tel dyfishtë. Karikuesi me valë 3-në-1 është me çmim 119 dollarë. Jastëku i karikimit Dual Wireless Charger është me çmim 49 dollarë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.