Ted Lasso futet fshehurazi në serialet më të shikuara në Shtetet e Bashkuara

Ted lasso

Apple TV + Duket sikur ka filluar të ngrihet. Ka disa seriale që po ia dalin më shumë se të tjerat. është rasti i 'Ted lasso’, një nga komeditë më të shikuara të platformës së momentit. Përveç kësaj, seriali mori 7 Emmy nga 20 për të cilat ishte nominuar. Midis tyre, Seriali komedi më i mirë i shquar. Pas gala, riprodhimet e serialit filluan të rriten fuqishëm, duke u renditur si Seriali i 5-të më i shikuar i Amerikës prapa titujve të mëdhenj si "The Squid Game" dhe "Lucifer" nga Netflix.

Ted Lasso, seriali i pestë më i ndjekur në SHBA në fund të shtatorit

Ndër çmimet Emmy që mori seriali Apple TV + 'Ted Lasso' janë seriali komedi më i shquar, aktori kryesor në një serial komedi deri te Jason Sudeikis, kastiu më i mirë për një serial komedi ose redaktimi më i mirë i imazhit me një kamerë të vetme për një serial humoristik. Çmime të mëdha që tregojnë përpjekjen e madhe që Apple po bën për të krijuar përmbajtje cilësore.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.