Just Eat përmirëson sistemin e tij të kërkimit në azhurnimin më të fundit

thjesht-hani

Lajme të freskëta, dje Just Eat, aplikacioni më i njohur për shpërndarjen e ushqimit në Spanjë, mori një azhurnim që sinqerisht i duhej shumë. Nëse jetoni në qytete të mëdha, ju me siguri e njihni aplikacionin Vetëm hani. Përveç kësaj, në mënyrë që të mos e humbni artikullin, ne do të lëmë disa kodet e zbritjes deri në 25% në mënyrë që të mund të përfitoni sa më shumë nga përfitimet e tij. Por le të përqendrohemi te të mirat, Vetëm sistemi i filtrave Eat është rinovuar, tani mund t'i gjejmë më lehtë restorantet që po kërkojmë, sikur ta bënim nga kompjuteri.

Dhe është se megjithëse është një aplikacion celular, në versionin në internet të tij kishte më shumë restorante dhe një sistem kërkimi më të saktë. Ja se si ekipi i zhvillimit na tregon se çfarë ka të re:

Ne kemi përmirësuar sistemin e filtrimit për restorantet dhe tani ju mund t'i porosisni ato sipas porosisë minimale dhe kostos së dorëzimit. Ju gjithashtu mund të zgjidhni lloje të ndryshme të ushqimit në kërkimin tuaj për të gjetur restorantin që ju pëlqen më shpejt. Përveç kësaj, ne kemi shtuar një libër adresash në mënyrë që të ruani automatikisht disa: atë në shtëpi, atë në punë, atë me kushëririn tuaj, atë me datën e re ... Gjithçka për ta bërë jetën tuaj edhe më të lehtë, i cili është qëllimi ynë kryesor.

Por ne e dimë që ju keni hyrë në të vërtetë përmes kodeve zbritje:

  • RRUSHI 25 (% 25)
  • Qershi20 (% 20)
  • WRSSRRY15 (% 15)

E mira e Vetëm Hani është se në qytete të mëdha si Madridi ju mund të porosisni ushqim edhe nga ekskluzivitetet, Taco Bell dhe Telepizza janë disa nga ato që janë të pranishme. Ajo gjithashtu pranon para në shtëpi si një sistem pagese. Aplikacioni është i pajtueshëm në mënyrë universale me çdo pajisje më të lartë se iOS 8.0 (iPad, iPod, iPhone) dhe peshon vetëm 59 MB ushqim të pastër.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.