TimePorter, aksesori i fundit për udhëtarët me Apple Watch

Apple Rights Watch

Një nga Prodhuesi më i njohur i aksesorëve brenda peizazhit të produktit Apple është Dymbëdhjetë Jugu. Kjo markë ka provuar me kalimin e kohës se është një nga më të mirat për nga cilësia, duke sjellë një gamë të gjerë produktesh nga kompania e mollëve.

Këtë herë është TimePorter, një rast shumë i ngjashëm me atë që ne përdorim për të ruajtur syzet, por brenda tij nuk ka asnjë lidhje me to. Brenda mundemi vendosni kabllon e karikimit të Apple Watch, një adaptor rryme dhe madje edhe një rrip shtesë për ato raste që kërkojnë një ndryshim në kyçin tonë. Në qendër të kapakut të saj, ai ka një hapje në të cilën ne mund të vendosim bazën e karikimit dhe, duke rregulluar pjerrësinë e saj, e lëmë orën tonë të pushojë atje me këndin e nevojshëm të shikimit për të vazhduar të shohim atë që tregohet në ekran.

Si mund të ishte ndryshe, materialet e kutisë gjithashtu duan të përcjellin atë ndjenjë "premium" që shohim në shumicën e produkteve, kështu që veshja e saj është bërë prej lëkure të cilësisë së lartë, gjë që do t'i japë një prekje me të vërtetë fantastike orës kur e godasim në të.

Këllëf Apple Watch me kabllo dhe rrip

Ky aksesor është pozicionuar si një nga të preferuarit e këtij viti për ata udhëtarë që nuk duan të komplikojnë shumë jetën e tyre kur bëhet fjalë për të mbajtur atë që është e nevojshme në mënyrë që Apple Watch tonë të jetë gjithmonë i gatshëm për t'u përdorur. Nëse po mendoni ta fitoni atë, duhet ta dini këtë Mund të blihet nga muaji maj me një çmim që do të jetë rreth 50 dollarë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.