Shrinking është komedia e re e Apple TV + nga krijuesit e Ted Lasso

ngushtim

Në Apple TV + ata duan të përfitojnë sa më shumë nga suksesi i sezonit të parë të komedisë Ted lasso dhe duket se është i bindur për të vënë bast mbi këtë zhanër. Apple ka njoftuar se ka arritur një marrëveshje të re me Bill Lawrence (një nga krijuesit e Ted Lass0), i cili do të jetë bashkëpunimi i tretë, për prodhojnë një komedi të re të titulluar ngushtim.

Në këtë komedi të re, ai gjithashtu do të marrë pjesë Brett goldstein (i njohur si Roy Kent në seri Ted lasso) Dhe do të jetë me protagonist Jason Segel, i njohur kryesisht për rolin e tij në komedi si e takova nënën tënde.

Jason Segel luan një terapisti që prish marrëdhënien me të vërtetën dhe u tregon klientëve tuaj se çfarë mendoni se shkakton kaos.

Ky nuk do të jetë bashkëpunimi i parë i Jason Segel me Apple TV +, pasi është pjesë e kastit të filmit Qielli është kudo prodhuar nga Apple Studios dhe bazuar në romanin me të njëjtin emër të shkruar nga Jandy Nelson.

Në punën e prodhim dhe skenar Ata janë Jason Segel, Bill Lawrence dhe Brett Goldstein. Me suksesin që dy të fundit kanë arritur me serinë Ted Lasso, mund të themi se suksesi i kësaj komedie është praktikisht i siguruar.

Bill Lawrence ka një kontratë me Warner Bros për të cilën ai aktualisht po rinegocion. Për momentin duket Apple ju jep mëngë të gjera për të gjitha projektet tuaja kështu që nuk do të ishte për t'u habitur nëse në vend që të vazhdonte të punonte me Warner Bros, ai do të punonte ekskluzivisht për Apple TV +.

Përveç Ted Lasso dhe Shrinking, Bill Lawrence është duke punuar në seri Majmuni i keq, një seri nga të vetmet që dihet të jetë pme protagonist Vince Vaughn.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.