Tropico do të dalë në iPad më vonë këtë vit

Njoftimi u bë zyrtar sot nga një zhvillues i mirënjohur i lojërave, Feral Interactive. Feral, njihet shumë nga përdoruesit e Mac (ndër platforma të tjera) dhe kësaj here ata njoftojnë ardhjen e lojës Tropico deri në fund të këtij viti 2018.

Isshtë një lojë veterane ndërtimesh në të cilën do të duhet të luajmë presidentin e një ishulli Karaibe dhe gradualisht të ndërtojmë qytetin tonë. Shtë një imitues i ekskluzivitetit të njohur Kalypso dhe në një kohë të shkurtër do të jetë në dispozicion për përdoruesit e iPad.

Nëse ju pëlqen pila colada, klima tropikale dhe regjimet totalitare, kjo lojë do t'ju magjeps pasi merret me ndërtimin e qytetit tonë në këtë ishull tropikal në një mënyrë argëtuese dhe disi të çmendur. Ky është reklamuesi ngacmues në të cilin mund të shihni një pjesë të vogël Tropico, në kanalin Feral Interactive në YouTube:

Vetë Feral Interactive njoftoi ardhjen e kësaj loje për përdoruesit e iOS dhe më konkretisht për iPad në faqen e tyre të internetit. Loja është ridizenjuar plotësisht dhe përshtatur në mënyrë që përdoruesit që duan të mund të luajnë me kontroll të plotë mbi veprimet Për të bërë. Me siguri që kjo lojë nuk do të ketë mundësi të integruara të blerjes, por kjo është diçka që do të vendoset nga vetë zhvilluesi. Lojërat e këtij lloji ose stili Sim City vlerësohen mirë nga përdoruesit dhe në pak më pak se 6 muaj nëse gjithçka shkon sipas planit, ne do ta kemi këtë lojë veteran të PC në dispozicion në iOS.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.