WebPad i disponueshëm për shkarkim falas

faqja e internetit

Përsëri flasim për një aplikacion tjetër që sot është në dispozicion për tu shkarkuar falas. Këtë herë do të flasim për aplikimin WebPad, i cili ka një çmim të rregullt prej 1,99 euro në App Store. Falë WebPad mund të kemi dy faqe të hapura në të njëjtin ekran në iPhone dhe në modelet iPad që nuk e mbështesin këtë mundësi.

iOS 9 erdhi me funksionin Split View, një veçori që ishte i kufizuar vetëm në modele specifike të iPad-it, jo të gjithë. Për të gjithë ata modele iPad që nuk përputhen me këtë funksion dhe për të gjithë përdoruesit e iPhone që duan ta përdorin atë, ky është aplikacioni ideal.

WebPad është një shfletues interneti i pajtueshëm me pajisjet iOS që na lejon të përdorim dy dritare Safari në të njëjtën kohë në iPad ose iPhone me funksionin e ekranit të ndarë. Ky aplikacion është ideal për të gjithë ata përdorues të cilët nuk keni një model të përputhshëm iPad me funksionin Split View si dhe me iPhone në të gjitha versionet e tij.

Funksionimi i këtij shfletuesi të dyfishtë është aq i thjeshtë sa që na duhet vetëm rrotulloni pajisjen dhe vendoseni atë horizontalisht derisa të shfaqen të dy shfletuesit. Në krye duhet të fusim dy faqet e internetit që duam të shikojmë njëkohësisht. Nëse e vendosim celularin në një pozicion vertikal, ai do të tregojë vetëm një shfletues të bazuar në Safari dhe që është gjithashtu i pajtueshëm me 1Password.

Karakteristikat e WebPad

 • I pajtueshëm me çdo iPad që mbështet iOS 8, domethënë nga iPad 2.
 • I pajtueshëm me iPhone.
 • Integrimi me aplikacionin për të ruajtur fjalëkalimet e 1Password.
 • Integrimi me SafariVC dhe WKWebView
 • Optimizuar për shumë detyra

Detajet e aplikacionit WebPad

 • Përditësimi i fundit: 23-04-2016
 • Versión: 1.1.1.
 • Madhësi: 12,5 MB
 • E pajtueshme me Në familje.
 • pajtueshmëri: Kërkon iOS 8.0 ose më vonë. E compatibleshtë i pajtueshëm me iPhone, iPad dhe iPod Touch.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Sherifi dijo

  Unë ende marr 2 €

  1.    Ruben dijo

   Aplikacioni ishte falas vetëm më 12 maj, ditën e publikimit të postimit, kështu që sot 13 maj paguhet përsëri.