E re «Shot në iPhone» kushtuar natyrisht Krishtlindjeve

Shkrepur në iPhone

“Saving Simon” është video e fundit e publikuar në kuadër të fushatës “Shot on iPhone”. nga Apple dhe është filmuar në mënyrë integrale me iPhone 13 Pro të ri. Është e qartë se kjo video e re i dedikohet fushatës së Krishtlindjeve.

Videoja e re është drejtuar nga aktori dhe regjisori i nominuar për Oscar, Jason Reitman dhe babai i tij, regjisori i nominuar për Oscar, Ivan Reitman. Në çdo rast, video është vërtet emocionuese, si në këtë rast kushtuar fushatës së Krishtlindjeve, mjaft emocionuese dhe me një prekje shumë Apple.

Këtu ne ndajmë "Shot në iPhone" të ri i cili dukshëm u regjistrua në tërësinë e tij me një iPhone 13 Pro, por që më vonë u modifikua me softuer për të ofruar një rezultat përfundimtar si ai që shohim në video:

Sigurisht që ia vlen të shihet vetëm për fundin që ka. Pak më pak se tre minuta që zgjat videoja tregon një histori të një burrë dëbore. Gjithashtu si gjithmonë në këto raste ne kemi mundësinë të shohim "prapa skenës" kështu që ne e lëmë videon vetëm poshtë këtyre rreshtave:

Thjesht duhet të uleni për të shijuar të dyja videot dhe për të kuptuar potencialin e kamerave të iPhone. Në çdo rast, është kënaqësi të shohësh se si regjistrohen këto lloj pantallonash të shkurtra apo reklamash. pasi ne realitet jane si film dhe shohim kuriozitetet e xhirimeve dhe te tjera. Nuk ngelet gjë tjetër veçse të shijoni punën.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.