Unboxing i parë dhe përshtypjet e para të Apple AirTags

iJustine

Kanë kaluar pak më shumë se tre ditë që nga ajo kohë U prezantuan etiketat ajrore, Kjo pajisje locator e prezantuar nga Apple ishte përfolur për shumë vite dhe më në fund u prezantua të Martën e kaluar. Tani disa nga teknologjitë kryesore youtubers lëshojnë vlerësimet e tyre dhe përshtypjet e para për këto pajisje të reja nga firma Cupertino.

Gjithmonë ka iJustin dhe Marques Brownlee, ata janë ata që ne dëshirojmë t'i ndajmë me ju për shkak të qasjeve të ndryshme që u japin videove të tyre. Logjikisht Ata nuk janë i vetmi "ndikues" që tashmë ka marrë këto AirTags të reja, por ato janë ato që kontribuojnë më shumë në zhbllokimin e tyre të veçantë dhe rishikimet pasuese.

Para së gjithash ne lëmë video e postuar nga iJustin, në këtë rast na tregon anën më miqësore të këtyre pajisjeve:

Ne vazhdojmë me Marques Brownlee, një nga youtubers të mëdhenj të teknologjisë. Në këtë rast videoja është disi më e shkurtër por jo më pak interesante mund të shihni funksionimin e përkryer të pajisjeve dhe dizajnin:

Në të dy rastet mund të shohim funksionimin e AirTags, një produkt që kishte qenë në gojën e thashethemeve për një kohë të gjatë dhe që më në fund bëri një paraqitje të Martën e kaluar, 20 Prill. Tani shumë prej nesh janë duke pritur për mbërritjen e pajisjes në dyqane ose më mirë për të rezervimi që do të bëhet nga nesër 23 Prill në Spanjë dhe në vendet e tjera.

Sigurisht që pritshmëria që kjo pajisje ka ngritur është në të njëjtin nivel me iMac-in e ri, një pajisje që do të jetë shumë e dobishme për njerëzit më të panjohur Ata priren të humbin çelësat dhe gjërat e ngjashme vazhdimisht.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.