4 gjërat për të pritur nga ngjarja e 21 Marsit Apple

Apple mbulon 21 Mars

Sot është dita e madhe dhe Apple ka njoftuar një prezantim për 21 Mars për disa kohë. Si zakonisht, përveç thashethemeve, ne nuk dimë shumë për atë që Cupertino ka rezervuar për ne. Sigurisht, ka pasur shumë rrjedhje dhe, megjithëse do të jetë sot kur ne të dimë gjithçka me siguri, ne do të analizojmë disa nga ata që ka më shumë të ngjarë të bëhen realitet për të luajtur në 21 Mars Ngjarja e Apple.

El iPhone SE premton të jetë terminali që shkakton më shumë pritje në ngjarjen e sotme të Apple. Me të do të vijnë përsëri 4 inç për një ofertë të re nga Apple. Sigurisht, edhe pse ky është ndoshta ai që tërheq më shumë fansa, ai nuk do të jetë i vetmi produkt i Apple që rinovohet. Bashkë me të, vjen edhe azhurnimi i një tableti që shkaktoi një eksitim të madh në treg. Në fakt, kjo ngjarje e Apple në 21 Mars, ne gjithashtu presim 9,7-inç iPad Pro.

Jo vetëm që është Ngjarja e Apple në 21 Mars do të shfaqë telefona celularë dhe tableta. Në fakt, do të kishte më shumë. Në mënyrë të veçantë, opsionet e reja do të mbërrinin për personalizimin e produktit kryesor të kompanisë në lidhje me lajmet: Apple Watch. Për të do të vijnë disa byzylykë me të cilët të mburret se do të shkojë tek i fundit.

Në të njëjtën kohë, ngjarja e sotme e mollës Do të arrijnë azhurnimet në sistemet kryesore operative: iOS 9.3, tvOS 9.2, watchOS 2.2, OS X 10.11.4. Dhe ajo që mbetet një pyetje është prezantimi i disa llojeve të pajisjeve në lidhje me kompjuterët Mac. Deri më tani nuk ka pasur ndonjë rrjedhje përkatëse, por është e vërtetë që Apple mund të japë surpriza siç ka bërë herë të tjera.

A mendoni se do të ketë diçka për të cilën nuk është folur në Ngjarja e sotme në Apple, 21 Mars?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Alfon_sico dijo

  - Paraqitje në iOS 10 dhe OS X 10.12
  - iPhone SE. Pa prekje 3D me Apple Pay dhe dizajn të ngjashëm me iPhone 6, por në të vogël (pasi është i njëjtë me 5S për të thirrur Keynote)
  - iPad Pro 9.7

  Ose ata marrin diçka tjetër në mëngë ose tingëllon zhgënjyese: pajisje inferiore ndaj atyre ekzistuese, asgjë e re